Search form

Марко 7:5

(Зачало 28)

5Потоа фарисеите и книжниците Го прашаа: – Зошто учениците Твои не постапуваат според преданието на старите, но со неизмиени раце јадат леб?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index