Search form

Марко 7:9

9И им рече: – Се осмелувате да ја отфрлате Божјата заповед, за да го запазите вашето предание.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index