Search form

Марко 8:10

10И веднаш влезе во кораб со учениците Свои и дојде во пределите далманутски.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index