Search form

Марко 8:11

(Зачало 33)

11И излегоа фарисеите и почнаа да се препираат со Него и, искушувајќи Го, Му бараа знак од небото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index