Search form

Марко 8:14

14Учениците, пак, Негови, беа заборавиле да земат леб, и во коработ немаа со себе повеќе од еден леб.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index