Search form

Марко 8:15

15А Он им заповеда и рече: – Внимавајте, чувајте се од квасот фарисејски и од квасот Иродов!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index