Search form

Марко 8:16

16И си размислуваа помеѓу себе, велејќи: – Тоа е што немаме леб.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index