Search form

Марко 8:19

19Кога ги раскршив петте леба, за пет илјади души, колку полни кошеви со парчиња кренавте? Му велат: – Дванаесет.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index