Search form

Марко 8:2

2– Жал Ми е за народот, оти три дни веќе стојат при Мене и нема што да јадат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index