Search form

Марко 8:20

20А седумте – за четири илјади, колку кошници со останати парчиња собравте? Тие Му одговорија: – Седум.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index