Search form

Марко 8:22

(Зачало 34)

22Потоа дојде во Витсаида; и доведоа при Него слеп и Го молеа да се допре до него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index