Search form

Марко 8:24

24Тој, кога погледна, рече: – Ги гледам луѓето да врват како дрвја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index