Search form

Марко 8:26

26И го испрати во домот негов и му рече: – Не влегувај во селото, ниту раскажувај некому в село.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index