Search form

Марко 8:27

(Зачало 35)

27И излезе Исус со Своите ученици по селата на Кесарија Филипова. По патот ги прашуваше учениците Свои и им велеше: – За кого Ме мислат луѓето?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index