Search form

Марко 8:28

28Тие одговорија: – За Јована Крстителот, некои за Илија, а други, пак, за еден од пророците.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index