Search form

Марко 8:3

3Ако ги распуштам гладни по куќите нивни, ќе премалеат по пат, зашто некои дошле оддалеку.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index