Search form

Марко 8:32

32И говореше за тоа откриено. Но Петар, откако Го повлече настрана, почна да Го одвраќа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index