Search form

Марко 8:35

35Зашто, кој сака да ја спаси својата душа, ќе ја изгуби; а кој ќе ја изгуби душата своја заради Мене и Евангелието, тој ќе ја спаси.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index