Search form

Марко 8:4

4Учениците Му одговорија: – Од каде може човек сите овие да ги насити со леб, овде во пустинава?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index