Search form

Марко 8:7

7Имаа и малку риби; откако ги благослови, заповеда да им ги разделат и нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index