Search form

Марко 9:10

(Зачало 39)

10И го задржаа тој збор во себе и се прашуваа: – Што значи тоа: да воскресне од мртвите?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index