Search form

Марко 9:11

11И Го прашаа, велејќи: – А зошто книжниците велат, дека најнапред треба да дојде Илија?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index