Search form

Марко 9:13

13Но, ви велам дека и Илија дојде, како што е напишано за него, и му направија што сакаа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index