Search form

Марко 9:14

14И кога дојде при учениците Свои, виде многу народ околу нив и книжници, кои се препираа со нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index