Search form

Марко 9:15

15И штом Го виде, сиот народ се исплаши; а кога се приближија, Го поздравуваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index