Search form

Марко 9:16

16Ги праша книжниците: – Зошто се препирате со нив?

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index