Search form

Марко 9:17

(Зачало 40)

17И кога одговори еден од народот, рече: – Учителе, го доведов при Тебе син ми, во кого има нем дух;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index