Search form

Марко 9:21

21Исус го праша татка му: – Колку време има откако станува тоа со него? Тој одговори: – Од детство;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index