Search form

Марко 9:23

23А Исус му рече: – Ако можеш да поверуваш, сѐ е можно за оној што верува.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index