Search form

Марко 9:26

26И кога извика, силно го стресе и излезе; а момчето беше како мртво, така што мнозина велеа дека умрело.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index