Search form

Марко 9:3

3Алиштата Му станаа светли, многу бели, како снег, какви што белилка на земјата не може да избели.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index