Search form

Марко 9:30

30И кога излегоа оттаму, минуваа преку Галилеја; и Он не сакаше некој да разбере.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index