Search form

Марко 9:33

(Зачало 41)

33И дојде во Капернаум; икога беше дома, ги праша: – Што размислувавте меѓу себе по пат?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index