Search form

Марко 9:49

49Зашто секој со оган ќе се посоли, и секоја жртва со сол ќе се осоли.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index