Search form

Марко 9:8

8И одеднаш, кога погледнаа наоколу, никого веќе не видоа со себе, но, само Исуса.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index