Search form

Матеј 1:1

ГЛАВА 1

(Зачало 1)

1Книга за родословот на Исуса Христа, син Давидов, син Авраамов.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index