Search form

Матеј 1:10

10Езекија го роди Манасија; Манасија го роди Амона, а Амон го роди Јосија;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index