Search form

Матеј 1:11

11Јосија го роди Јоакима; Јоаким го роди Јехонија и браќа му – при преселувањето вавилонско.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index