Search form

Матеј 1:12

12А по вавилонското преселување, Јехонија го роди Салатиила, а Салатиил го роди Зоровавела;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index