Search form

Матеј 1:13

13Зоровавел го роди Авиуда; Авиуд го роди Елиакима, а Елиаким го роди Азора;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index