Search form

Матеј 1:14

14Азор го роди Садока; Садок го роди Ахима, а Ахим го роди Елиуда;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index