Search form

Матеј 1:16

16Јаков го роди Јосифа, мажот на Марија, од која се роди Исус, наречен Христос.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index