Search form

Матеј 1:2

2Авраам го роди Исаака; Исаак го роди Јакова, а Јаков го роди Јуда и браќа му;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index