Search form

Матеј 1:22

22А сето ова стана за да се исполни кажаното од Господа преку пророкот, кој вели:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index