Search form

Матеј 1:24

24Штом се разбуди Јосиф од сон, направи така како што му заповеда ангелот Господов и ја прими жената своја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index