Search form

Матеј 1:25

25И не се доближи до неа додека таа не Го роди својот првороден Син и Го нарече Исус.

Крај на неделата, на утрената и на првиот час

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index