Search form

Матеј 1:4

4Арам го роди Аминадава; Аминадав го роди Наасона, а Наасон го роди Салмона;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index