Search form

Матеј 1:6

6Јесеј го роди царот Давида, а царот Давид го роди Соломона, од Уриевата жена;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index