Search form

Матеј 1:7

7Соломон го роди Ровоама; Ровоам го роди Авија, а Авија го роди Аса;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index