Search form

Матеј 1:8

8Аса го роди Јосафата; Јосафат го роди Јорама, а Јорам го роди Озија;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index